FOTOVOLTAIKA NA DŮM – NIŽŠÍ ÚČTY ZA ELEKTŘINU

Až o 90% nižší účty za elektřinu? Energetická nezávislost? Šetření životního prostředí? Odpověď na všechny tři tyto otázky zní, ano. Efektivní využívání solární energie v domácnostech má za následek snížení nákladů na energii až o 90 %. Navíc zelená energie výrazně šetří naši přírodu a díky vlastní solární elektrárně se i vy stát energeticky nezávislými a využívat fotovoltaiku

k ohřevu vody, topení nebo k běžným spotřebičům při používání domácích spotřebičů.

 

FOTOVOLTAICKÁ ELEKTRÁRNA DO DOMÁCNOSTI

Efektivní využití solární energie vyžaduje odborně vedený projekt. Při počtu panelů, nesprávném nesprávném umístění nebo nevhodném výběru fotovoltaického zařízení se může stát, že efektivita vaší domácí elektrárny bude nízká a náklady drasticky vysoké. Fotovoltapomocí ani náhodou nemusí být ideální řešení.

 

Náš fotovoltaický projekt zahrnuje odborný audit a obhlídku místa, kde bude solární řešení aplikováno. Navrhneme nejlepší způsob instalace, zohledníme energetické potřeby vaší  domácnosti a zvolíme správné technologické postupy, aby bylo fotovoltaické zařízení co nejefektivnější a náklady v poměru k návratnosti byly optimalizovány.

 

ŘEŠENÍ FOTOVOLTAIKY PRO RODINNÉ DOMY

Instalace fotovoltaického systému v rodinných domech musí splňovat určité náležitosti. V první řadě musí být objem produkované elektrické energie z fotovoltaiky pokrýt energetické nároky členů domácnosti is rezervou. Solární panely musí být na vhodném místě pod správným sklonem. Řešení musí být dimenzováno tak, aby negativně neovlivnilo funkčnost jiných prvků na rodinném domě. Dbáme také na estetické hledisko. Všechno toto budete vědět předem díky AUDITU ZDARMA, který u vás po dohodě provedeme.

 

SOLÁRNÍ ENERGIE DO ZÁSOBY

Víte o tom, že si solární energii můžete ukládat do zásoby? Jednou z možností jsou bateriové úložiště. Nespotřebovanou elektřinu umíte tímto způsobem uchovávat a využívat ji tak tehdy, když je efektivita panelů nižší, například kvůli horším světelným podmínkám si (noc). Energii si jednoduše vezmete z baterií zpět.

 

CHCETE VĚDĚT?

Našim klientům nabízíme možnost bezplatného auditu a konzultací. V našem týmu jsou profesionálové a odborníci s praktickými zkušenostmi, kteří vám ochotně poradí se vším potřebným od toho, kam fotovoltaické panely umístit až po způsob financování projektu.

 

KAM UMÍSTIT FOTOVOLTAICKÉ PANELY?

Jedná se o individuální vlastnosti každého projektu. Naši pracovníci přesně vědí, kde je umístění panelů vhodné.

Optimální je situovat je na jih pod sklonem 30 až 60°.

Podstatné je, aby mělo dostatek slunečního záření. Nezáleží na tvaru střechy ani typu  krytiny, solární panely lze montovat kdekoli i na fasády či volná prostranství. Náš tým navrhne řešení, které zajistí minimální energetické ztráty a optimalizuje produkci solární energie.

 

VYPLATÍ SE FOTOVOLTAIKA DO DOMU?

Ano, platí. I když se počáteční investice může jevit jako vysoká z dlouhodobého hlediska, je návratnost investice několikanásobná. Výraznou pomocí představují i státní dotace na fotovoltaiku, které vyřídíme za vás. Navíc díky našim projektům máte k dispozici záruku na invertor, funkčnost i skryté vady.

 

JAK PROBÍHÁ MONTÁŽ FOTOVOLTAICKÉHO ZAŘÍZENÍ?

Vše probíhá po individuální dohodě s klientem a pod dohledem profesionálních pracovníků. Instalace panelů a fotovoltaických systémů začíná po dodání všech potřebných komponent. V závislosti na projektu se liší i doba trvání montáže. Naši zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti. výslednou kvalitu projektu garantujeme.

 

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI FOTOVOLTAIKOU A TERMO SOLÁRNÍM PANELEM?

Samostatné solární panely se primárně využívají pro konkrétní účel, například pro solární  ohřev vody (např. v kombinaci s tepelným čerpadlem), vytápění či nabíjení baterií.

Fotovoltaické systémy představují komplexní řešení a dokážou solární energii ze slunečních paprsků efektivně přeměňovat

na elektrický proud. Díky baterii dokonce máte  možnost množství energie uchovávat zásoby. Hlavním rozdílem je tedy využití.

 

  • Home
  • > Single Project 2