FOTOVOLTAIKA PRO DOMÁCNOSTI

Až o 90% nižší účty za elektřinu? Energetická nezávislost? Šetření životního prostředí? Odpověď na všechny tři tyto otázky zní, ano. Efektivní využívání solární energie v domácnostech má za následek snížení nákladů na energii až o 90 %. Navíc zelená energie výrazně šetří naši přírodu a díky vlastní solární elektrárně se i vy stát energeticky nezávislými a využívat fotovoltaiku k ohřevu vody, topení nebo k běžným spotřebičům při používání domácích spotřebičů.

 

VYPLATÍ SE FOTOVOLTAIKA DO DOMU?

Ano, platí. I když se počáteční investice může jevit jako vysoká z dlouhodobého hlediska, je návratnost investice několikanásobná. Výraznou pomocí představují i státní dotace na fotovoltaiku, které vyřídíme za vás. Navíc díky našim projektům máte k dispozici záruku na invertor, funkčnost i skryté vady.

 

FOTOVOLTAIKA PRO FIRMY

Našim klientům nabízíme možnost bezplatného auditu a konzultací. V našem týmu jsou profesionálové a odborníci s praktickými zkušenostmi, kteří vám ochotně poradí se vším potřebným od toho, kam fotovoltaické panely umístit až po způsob financování projektu.

 

KDY SE VYPLATÍ FOTOVOLTIKA PRO PODNIKY?

Za každých okolností. Bez ohledu na to, zda se jedná o malou nebo velkou firmu. Fotovoltaické systémy jsou navrženy tak, aby dokázaly optimálně fungovat a snižovat spotřebu klasické síťové elektřiny. I přim počtu solárních panelů dokážete dosáhnout vysokých úspor a snížit částky na účtech za energii.