ÚPRAVA VODY JAKO DÁREK K FOTOVOLTAICKÉMU SYSTÉMU

 

MOLEKULÁRNÍ SYSTÉM ÚPRAVY VODY

Jedná se o nejefektivnější způsob úpravy vody, kterou později získáváte z kohoutku. Říká se jí také jako reverzní osmóza. Filtr vodu tímto způsobem zbavíte 99,9% všech škodlivých látek, toxinů či minerálů. Zároveň můžete filtrovanou vodu obohatit právě o prospěšné minerály. Nabízíme vám praktické řešení.

 

PATENTOVANÁ KAZETA REDOX

Kompaktní 7-stupňové osmotické zařízení s patentovanou kazetou REDOX, která snižuje ORP (oxidačně redukční potenciál) vody na záporné hodnoty. Zařízení REDOX generuje tvorbu volných iontů vodíku, které jsou velmi silným antioxidantem eliminujícím volné radikály. Zároveň zvyšuje pH vody, díky čemuž získáváme alkalickou vodu, kterou bylo možné dosud získat pouze jako produkt elektrolýzy v drahých ionizátorech.

 

Další funkce náplně je konečná mineralizace vyčištěné vody. Uhlíkové ochranné filtry obsahují vysoce kvalitní aktivní uhlí, které chrání membránu. Celá jednotka včetně nádrže je uzavřena v krytu, který chrání jednotlivé prvky před náhodným poškozením ze strany uživatele. Přístroj také obsahuje biokeramický rezonátor a dvojitý kohoutek, který umožňuje čerpat vodu přímo po procesu čištění nebo alkalickou vodu s negativním ORP.

 

MOLEKULÁRNÍ SYSTÉM ÚPRAVY VODY REDOX

- 7stupňová litr vody

- Bio-keramický rezonátor

- Ochranný uhlíkový filtr

- Regulace pH vody

- Zásaditá Mineralizace vody aktivním uhlím

 

REDOXNÍ MAXI

VODA PO PŘECHODU NÁPLNÍ MAXI:

má potenciál ORP – 50 až – 400 mV

má pH asi 10ph

má zastoupeno významné množství minerálních prvků – vápník, hořčík, draslík a sodík a umožňuje jim skončit v mineralizátoru

Při spotřebě vody pro domácnost zůstávají výše uvedené vlastnosti nejméně 12 měsíců

 

REDOXNÍ MINI

VODA PO PŘECHODU NÁPLNÍ MINI:

má potenciál ORP od 0 do – 200 mV

hodnota kolem 9 pH

pouze obsahuje stopové množství minerálních prvků - sodík a draslík, takže stojí za to mít další mineralizátor

pro domácí spotřebu vody zůstávají výše uvedené vlastnosti asi 6 měsíců

 

Zásobníky REDOX jsou v současnosti jediným způsobem, jak získat negativní potenciál a vysoké pH v čisté, zdravé a bezpečné vodě čištěné v přístrojích na reverzní osmózu.

 

Ne každý chce konzumovat vodu s vysokým pH ve velkém množství. Za tímto účelem nabízíme dvojité kohoutky pro příjem vody, které nabízejí odběr vody z plně REDOX, tj. s vysokým pH nebo napustit vodu bez kazety REDOX, tj. s neutrálním pH (kolem 7) nebo míchat obě tyto vody navzájem.

 

ALKALINOVÁ VODA S NEGATIVNÍM OPŠ

Jedovaté chemické sloučeniny způsobují při pravidelném přijímání v našem těle největší katastrofu. Mnohé toxiny se nacházejí právě v pitné vodě (pesticidy, čistící prostředky, těžké kovy, zbytky léků – antibiotika, hormony atd.). Osmotické přístroje efektivně odstraňují z vody všechny jedovaté sloučeniny a chrání nás před mnoha chorobami. Obohacení čisté vody s negativním potenciálem REDOX a vysokým pH můžete ještě více udržet mnoha onemocnění, jako jsou: cukrovka, alergie, astma, překyselení žaludku, selhání ledvin, depresivní stavy, vysoký cholesterol, obezita způsobená poškozením metabolismu, kožní choroby, reux jiné.

 

LÉČIVÁ VODA U VÁS DOMA

Minerální vody z některých pramenů z celého světa (např. Lurdy ve Francii, Nordenau v Německu, Tlacote v Mexiku) mají osvědčené léčivé vlastnosti. Vědci po celých vlastnostech dlouho nedokážou vysvětlit zázračné vod, neboť jejich mineralogické složení se málo lišilo od minerálních vod z jiných zdrojů. Teprve nedávno bylo zjištěno, že fenomén těchto mimořádných vod je způsoben tím, že obsahují mnoho volného a aktivního vodíku. Obsah aktivního vodíku ve vodě určuje redukční potenciál (ORP). Redukční potenciál ukazuje schopnost darovat a přijímat volné elektrony.

 

Voda s pozitivním potenciálem ORP má oxidační vlastnosti a není tak zdravá jako voda s negativním potenciálem, která vylučuje volné radikály zodpovědné za tvorbu rakovinových buněk v lidském těle. Voda s vysokým obsahem aktivního vodíku má také vysokou alkalickou reakci (vysoké pH). V posledních letech se stále více lidí zajímá o konzumaci zásadité vody, protože kvůli nesprávné výživě jsou jejich tělo velmi kyselé, a proto jsou náchylnější k mnoha civilizačním. Díky patentované kazetě REDOX může mít takovou léčivou vodu i doma.